photo_2020-12-01_09-47-53

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان فردیس با اشاره به اینکه ۱۲ ایستگاه ورزش صبحگاهی در این شهرستان فعال است گفت:در صورتی که بالای ۱۵ نفر از اهالی محلات و نقاط مختلف شهرستان علاقمند به ورزش همگانی باشند برای آن ها به شکل رایگان مربی اعزام می کنیم.

به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، یوسف فتح آبادی اظهار کرد: خوشبختانه مردم شهرستان فردیس علاقمند به ورزش هستند و در همین راستا شاهد حضور قابل توجه شهروندان در ایستگاه های ورزش صبحگاهی هستیم.

وی افزود: تا پیش از محدودیت های اخیر فعالیت ورزشی در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت می گرفت وپس از ممنوعیت اعلام شده تلاش کرده ایم با ارائه محتوای جذاب در بستر فضای مجازی ارتباط شهروندان با ورزش قطع نشود.

فتح آبادی با اشاره به مشارکت اثربخش این شهرستان در پویش های ملی فدراسیون ورزش های همگانی کشور گفت: با هماهنگی هیئت استان برنامه های متنوعی در قالب پویش آماده باش، آوای ورزش در همسایگی ، ورزش در خانه و قرنطینه فعال انجام شده است.

این مسئول حوزه ورزش در ادامه ساخت کلیپ های آموزشی، برگزاری وبینار و برگزاری مسابقات در شبکه های اجتماعی را از اهم فعالیت های ماه های اخیر این هیئت عنوان کرد و گفت: خوشبختانه شهرستان فردیس دراین بخش توانسته در سطح استان به خوبی عمل کند و جزء برترین هیئت های ورزشی قرار بگیرد.

وی با قدردانی از حمایت های اداره ورزش وجوانان شهرستان و همراهی و تعامل خوب هیئت استان گفت: فضای مساعدی برای تحقق اهداف فدراسیون ورزش های همگانی در ایام شیوع کرونا در این استان ایجاد شده و خوشبختانه همین مساله سبب شد روند ورزش همگانی وشهروندی به مانند دیگر رشته ها دچار خدشه نشود.

رییس هیئت ورزش های همگانی فردیس در بخشی دیگر از صحبت های خود به تعامل مسئولان شهری با این هیئت ورزشی اشاره کرد و گفت: اخیرا در اقدامی ارزشمند با حمایت شورای شهر و شهرداری و توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فردیس از جمعی از مربیان فعال پارکی ما تقدیر شد.

وی ادامه داد: مربیان ما از زمان منفک شدن فردیس از کرج بدون چشمداشت وبه شکل رایگان در حال ارائه خدمت به مردم هستند و به نوعی نشاط وشادابی وسلامتی را برای مردم به ارمغان می آورند اما حمایت لازم از آنها تاکنون نشده است.

فتح آبادی تصریح کرد: انتظار می رود مدیریت شهری فردیس با تصویب و اجرایی کردن لایحه تدوین شده اخیر نسبت به پرداخت حق الزحمه مربیان این شهر همانند کرج اقدام کند و حامی این قشر زحمتکش ودلسوز باشد.

وی ظرفیت های شهرستان فردیس در حوزه ورزش را بسیار بالا دانست و گفت: این شهرستان ۶۰۰ هزار نفری علاقمندان بیشماری به ورزش دارد و هیئت ورزش های همگانی در صورت حمایت مسئولان شهرستانی می تواند برنامه های متنوع تری را اجرا کند با این حال به لطف همراهی اعضای هیئت و ۱۶ کمیته خود و ۵۰ مربی دلسوز فعال در این شهرستان توانسته ایم گام های خوبی را برداریم و رونقی خوب به ورزش شهروندی و همگانی در فردیس دهیم.