مسئول کمیته بازی های الکترونیک هیئت ورزش های همگانی استان البرز با اشاره به ایجاد یک سامانه برای ساماندهی  گیمرها و آموزش نسل جوان گفت: به زودی یک دوره مسابقه بزرگ آنلاین را برگزار خواهیم کرد.

یاسر دولتخواه اظهار کرد: کمیته بازی های الکترونیک با هدف ساماندهی و نظارت بر فعالیت گیم نت ها در هیئت ورزش های همگانی استان البرز شکل گرفته است.

وی افزود: متاسفانه خانواده ها نگاه مثبتی به این بازی های الکترونیک و برخی محتواهای ارایه شده در آنها ندارند و ما از زمان شکل گیری این کمیته تلاش کرده ایم فضا وشرایط را برای ایجاد اعتماد خانواده ها و تغییر نگاه آنها به کلیت بازی های الکترونیک و رایانه ای فراهم کنیم.

دولتخواه با اشاره به اینکه در این راستا سامانه ای طراحی و در حال راه اندازی است گفت: در این سامانه ضمن حمایت از گیمرها وآموزش نسل جوان تلاش می کنیم محتوای مناسب در قالب بازی های جذاب به آنها معرفی شود.

مسئول کمیته بازی های الکترونیک هیئت ورزش های همگانی استان البرز از برگزاری یک دوره مسابقه بزرگ آنلاین بازی های الکترونیک با عنوان” گیمینگ کاپ” خبردادو گفت: مقدمات فنی برگزاری و ثبت نام ها در حال انجام است و قطعا با اعلام فراخوان در روزهای آینده پیش بینی می شود با استقبال چند هزار نفری جوانان البرزی در ایام قرنطینه خانگی مواجه شویم.

وی با قدردانی از حمایت ها و همراهی هیئت ورزش های همگانی البرز گفت: برخی ارگان ها و نهادها نیز در مسیر ساماندهی و هدایت فعالان بازی های رایانه ای و کنسولی تعامل خوبی داشته اند که باید از آنها قدردانی کنم.