photo_2020-09-08_15-28-44

سرپرست هیئت ورزش های همگانی استان البرز گفت: با توجه به شرایط قرنطینه و اعمال محدودیتهای دو هفته ای با همکاری کمیته ها و شهرستان ها تابعه طرح قرنطینه فعال با ورزش همگانی در البرز در حال اجرا است.

محمد اسفندیاری اظهار کرد: در این برنامه کمیته های مختلف این هیئت از طریق ظرفیت های موجود در فضای مجازی در ساعت صبح وعصر بااقدام به ارائه آموزش های لازم ، بازی ها وسرگرمی های متنوع با محوریت فعالیت های ورزشی ونشاط آور می کنند.

وی آگاهی بخشی در زمینه ورزش و فعالیت بدنی در خانه،اصلاح نگرش مبتنی بر ورزش و فعالیت بدنی منظم،خانواده محور بودن تمرینات و فعالیت ها،توجه به رویکرد آموزش ،توجه به رویکرد سرگرمی و تولید محتوای جذاب را از ویژگی های این طرح عنوان کرد و گفت: در این راستا تمام ظرفیت های موجود به کار گرفته شده است.

متولی ورزش های همگانی استان البرز تصریح کرد: همچنین در کنار فضای مجازی از بستر سایت های خبری وبرنامه های رادیویی و تلویزیونی نیز آموزش ها و محتوای لازم به مخاطبان ارائه خواهد شد.

اسفندیاری در پایان با بیان اینکه در طول شیوع ویروس منحوس کرونا این هیئت ورزشی به خوبی توانسته در پویش های ملی فدراسیون مشارکت کند گفت: پویش آماده باش و آوای ورزش در همسایگی از جمله برنامه های شاخصی بوده که البرز در سایه همراهی خانواده بزرگ هیئت ورزش های همگانی در آنها به موفقیت های ارزشمندی رسیده است.