مسئول کمیته پیلاتس هیئت ورزش های همگانی استان البرز گفت: نشست تخصصی کمیته های متناظر  پیلاتس سراسر کشور،بعد از ماهها تلاش  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان البرز خانم فتاحی اظهار کرد: این نشست روز پنج شنبه ۱۷ بهمن ماه در تالار نظامی گنجوی با حضور ایمان متقیان نژاد رییس انجمن پیلاتس کشور و نائب رئیس کنفدراسیون پیلاتس جهان، مسئول کمیته استانها و نماینده استان البرز سرکار خانم فتاحی برگزارشد.

وی ادامه داد:در این نشست ابتدا رییس انجمن پیلاتس کشور به عملکرد انجمن طی سالهای گذشته  و نقاط ضعف و قدرت اشاره کرد و گفت: برای پیشرفت بیشتر و صعود به قله های موفقیت راه هموار شده است بنابراین از رئیس کمیته ها میخواهیم با تلاش بیشتر و بیش از گذشته در کنار انجمن باشند و انجمن پیلاتس را خانه دوم همه اعلام کردند که در آن همیشه و با روی باز برای همه منتقدین و صاحب نظران باز است .

مسئول کمیته پیلاتس هیئت ورزش های همگانی استان البرز خاطرنشان کرد: رییس کمیته پیلاتس کشور دراین نشست عنوان کرد که رشته های پیلاتس در آب ، پیلاتس معلق و پیلاتس هنری، را با قدرت حمایت می کنیم وسال ۹۹ را باید سال پرش و رسیدن به موفقیت های بیشتر هم در بخش بانوان و هم در بخش  آقایان به ثبت برسانیم.

فتاحی گفت: در پایان این نشست با اهدا لوح تقدیر از مسئولان کمیته های پیلاتس سراسر کشور تقدیر شد.

photo_2020-02-14_17-21-43