photo_2020-01-30_15-47-25هیئت ورزش های همگانی استان البرز در ادامه تعیین تکلیف مسئولان کمیته های مختلف زیر مجموعه خود متولی کمیته ثبت رکوردهای ورزشی  را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان البرز براین اساس با حکم سعید سلیمانی فرد رییس هیئت ورزش های همگانی استان البرز علیرضا محمدی تهرانی به عنوان مسئول کمیته ثبت رکوردهای ورزشی معرفی شد.

محمدی تهرانی در ارتباط با این مسئولیت جدید گفت: تلاش ما این است تا بتوانیم بستر لازم برای کسانی که توانایی ثبت رکوردهای ورزشی دارند را فراهم کنیم و  آنها بتوانند به شکل رسمی و قانونی توانمندی خود را به ثبت برسانند.

وی ادامه داد: البرز در سال های اخیر چهره های مختلفی را در خصوص رکوردهای ورزشی به سطح ملی وبین المللی معرفی کرده و در دور جدید فعالیت این کمیته تلاش می کنیم این رویه را تقویت کنیم.

مسئول کمیته ثبت رکوردهای ورزشی هیئت ورزش های همگانی البرز خاطرنشان کرد: تمام کسانی که به نوعی توان و ظرفیت خلق یک رکورد ورزشی را دارند می توانند طی روزهای دوشنبه  و چهارشنبه  از ساعت ۱۰ الی ۱۲ به دفتر هیئت ورزش های همگانی البرز مراجعه و در خصوص ثبت رکورد خود و هماهنگی های لازم اقدام کنند.ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۷۶۸۹۳۹ تماس حاصل نمایید.

محمدی تهرانی در پایان با بیان اینکه این برنامه به شکل متناوب در طول ماه و با هماهنگی قبلی انجام می شود گفت: البرز استعدادهای بیشماری در حوزه رکوردهای ورزشی دارد و هیئت استان تلاش دارد در این جهت مسیری هموار برای ثبت این رکوردها و معرفی آنها ایجاد کند.