رییس هیئت ورزش های همگانی استان البرز از برگزاری نهمین همایش پیاده روی خانوادگی شهرستان فردیس طی سال جاری در شهر مشکین دشت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان البرز یوسف فتح آبادی اظهار کرد: این همایش روز جمعه گذشته با حضور نزدیک به یک هزار نفر از اقشار مختلف مردم ، سلیمانی فرد رییس هیئت ورزش های همگانی استان البرز،میثم محبی دبیر هیئت استان و جمعی از مسئولان محلی از مقابل بانک ملی تا گلزار شهدای گمنام مشکین دشت برگزار شد.

وی افزود: در محل تجمع این همایش خانوادگی برنامه های ورزشی و نمایشی توسط رزمی کاران مشکین دشت اجرا شد و در پایان به قید قرعه به برندگان جوایز نفیسی از قبیل دوچرخه، اسکوتر، کفش اسکیت و… اهداء شد.

فتح آبادی با بیان اینکه تلاش داریم با برگزاری همایش های فصلی ومناسبتی در مناطق مختلف شهرستان فرهنگ فعالیت ورزشی را توسعه دهیم گفت: خوشبختانه هیئت استان ،اداره ورزش وجوانان و مسئولان شهری در این خصوص همکاری بسیار خوبی را با هیئت همگانی فردیس دارند و با هم افزایی صورت گرفته اقدامات موثری در حال انجام است.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان فردیس در پایان گفت: برای ایام دهه فجر نیز برنامه های متنوعی تدارک دیده شده که متعاقبا اعلام خواهد شد.

photo_2020-01-26_17-14-35