پویش ملی ارتقاء نشاط وسلامت زنان با ورزش در حالی همزمان با هفته سلامت  بانوان ایران و با شعار ورزش، شادابی، آرامش در استان البرز برگزار شد که هیئت ورزش های همگانی البرز نقشی محوری و اثرگذار در آن ایفا کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان البرز هفته ملی “سلامت بانوان ایران”، همه ساله با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروههای مختلف جامعه در خصوص اولویتهای سلامت زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور، برگزار می شود.

امسال نیز همزمان با سراسر کشور ویژه برنامه هایی در استان البرز برگزار شد و برپایی غرفه های متنوع ورزشی جهت ترغیب اقشار مختلف بانوان یکی از آنها بود.

براین اساس هیئت ورزش های همگانی استان البرز حضوری پررنگ و اثربخش در این برنامه که به میزبانی پارک بانوان کرج برگزار شد ایفا کرد و ۸ کمیته فعال این هیئت شامل بازی های فکری، داژبال، لیوان چینی، پیلاتس، یوگا،باراوسل، طناب زنی،فریزبی با برپایی غرفه هایی ضمن معرفی رشته های مختلف زیرمجموعه خود زمینه ساز ترغیب بانوان به ورزش و رقم خوردن روزی مفرح وشاد برای آنها شدند.

در برنامه امروز کمیته های مختلف هیئت ورزش های همگانی در حضور خانم اسماعیلی فرد معاون امور بانوان استانداری البرز، بیات مسئوا امور بانوان اداره کل ورزش وجوانان استان البرز و جمعی از بانوان شاغل در ادارات مختلف استان اقدام به برگزاری مسابقات مفرح ورزشی کردند و با ارائه بروشورهای متنوع ضرورت فعالیت ورزشی را برای حاضرین تبیین کردند.

این حضور موثر هیئت ورزش های همگانی مورد تایید و تحسین حاضرین و مسئولان استانی شد و عملکردی مثبت را برای هیئت ورزش های همگانی البرز به ثبت رساند.

هیئت ورزش های همگانی استان البرز پس از معرفی متولی جدید خود با رویکردی نو درصدد ارتقا جایگاه ورزش های همگانی برای عموم مردم است و تلاش دارد با فعال تر کردن کمیته های خود ضمن معرفی رشته های جدید و نوظهور نقشی موثر در ترغیب آحاد مردم به ورزش داشته باشد.

photo_2019-11-14_17-54-22 photo_2019-11-14_17-54-24 photo_2019-11-14_17-54-26