photo_2019-01-16_20-26-52

 معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز  ورییس هیئت ورزش های همگانی استان البرز بر لزوم جدی گرفتن مقوله  استعدادیابی توسط هیئتهای ورزشی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان البرز، قدرت الله شمیرانی در نشست هماهنگی دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور که عصر سه شنبه برگزار شد  اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان البرز با تمام توان و امکانات و اعتبارات موجود از بحث استعدادیابی در هیئتهای ورزشی حمایت خواهد کرد.

این مسئول ادامه داد: استعدادیابی مسئله ای بسیار مهم و آینده ساز برای ورزش کشور و استان البرز است که هیئتهای ورزشی می بایست این مقوله را جدی بگیرند.

شمیرانی البرز را استانی غنی در زمینه استعدادهای ورزشی معرفی کرد و گفت: هر چه از لحاظ سرانه  ورزشی و زیر ساختها با کمبود و مشکل مواجه هستیم اما خوشبختانه در زمینه ی نیروی انسانی توانمند و استعدادهای ناب ورزشی همواره یکی از استانهای برتر کشور هستیم.

وی اضافه کرد: البرز ثابت کرده که در رشته های متعدد ورزشی می تواند با پرورش و معرفی قهرمانان بزرگ آینده ورزش کشور را تأمین کند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: امیدواریم با تلاش و همت هیئتهای ورزشی، روند رو به رشد و توسعه ورزش استان البرز در طی سالهای اخیر، در سال ۹۸ سرعت و قوت بیشتری به خود گیرد.

گفتنی است در این نشست مسئولان هیئت های ورزشی مختلف استان البرز به بیان نقطه نظرات خود در خصوص برگزاری دوره نخست پرداختندو پیشنهاداتی برای کیفی تر شدن مسابقات دوره دوم ارایه کردند.