همایش تجلیل از باشگاههای برتر البرز باحضور مسئولان ورزش استان در باشگاه میلاد کرج برگزار شد.

در این همایش که عصر روز سه شنبه باحضور مسئولان امیر غفرانی مدیرکل ورزش وجوانان البرز، قدرت الله شمیرانی معاون مدیرکل و سرپرست هیئت ورزش های همگانی البرز و جمعی از هیئتهای ورزشی در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد از ۵۷ باشگاه ورزشی برتر استان البرز در شهرستان های مختلف تقدیر شد.

در این همایش علاوه بر تجلیل از باشگاهها، کلاسهای آموزشی با موضوعات “دوپینگ و مکمل ها” و “مدیریت ورزش” توسط اساتید دانشگاه دکتر ناصرملی و دکتر خدایاری انجام گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در این مراسم با بیان این که ورود به عرصه باشگاه داری عشق می خواهد گفت: باشگاه داری کاری سخت، بزرگ و نوعی ایثار است.

امیر غفرانی با اشاره به سومین سال برگزاری این مراسم اظهار کرد: باشگاههایی که در این همایش مورد تجلیل قرار گرفتند باشگاههایی هستند که بر اساس شاخصه های وزارت ورزش و جوانان توانسته اند جایگاه شایسته ای در ورزش استان پیدا کنند.

image40662

وی با بیان این که “تلاش می کنیم تا باشگاههای ورزشی رسالت خود را به خوبی انجام دهند” گفت: اداره کل ورزش و جوانان حامی باشگاههای ورزشی است.

غفرانی ادامه داد: البته باشگاهها نیز توجه داشته باشند که در صورت انجام تخلفاتی از جمله تجویز و فروش دارو و مکمل، طبق قانون با متخلفین برخورد خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: باشگاه محل فروش دارو نیست و در صورت نیاز به این مسئله، دارو تنها می بایست با نظر پزشک تجویز شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با بیان این که “تمام دستگاهها در جهت حمایت از باشگاهها ما را یاری کنند” عنوان کرد: توسعه باشگاهها به رشد سطح سلامت روحی و جسمی جامعه کمک شایانی می کند.

وی خاطرنشان کرد: همایش امروز تجلیل از “خوب بودن” است و تمامی باشگاهها می بایست در این راستا حرکت کنند.

غفرانی باشگاه داری را کاری سخت، بزرگ و نوعی ایثار دانست و تصریح کرد: درآمدزایی در درجه دوم حوزه باشگاهداری مطرح است و ورود به این عرصه عشق می خواهد.

image11026 image20441

 

ردیف
موسس
نام باشگاه
شهرستان
رشته های ورزشی
۱
حسین عباسی
آترینا
غرب کرج
سرمایه گذار
۲
مصطفی رئیسی
رویای زندگی
شرق کرج
سرمایه گذار
۳
داریوش منصوری
پرشین
فردیس
سرمایه گذار
۴
جلال نوری
کوروش فردیس
فردیس
سرمایه گذار
۵
مهرداد مدیر روستا
مشکات
شرق کرج
سرمایه گذار
۶
اصغر سعیدیان
دانش
شرق کرج
سرمایه گذار
۷
علی سمیعی
آی تن
شرق کرج
بدنسازی (بانوان)
۸
کیارش کرمعلی
الماس سفید
شرق کرج
بدنسازی
۹
شقایق فرمان آرا
سوارکاری فرمان آرا
شرق کرج
سوارکاری
۱۰
پیام میرعارفی
سوارکاری پیام
شرق کرج
سوارکاری
۱۱
امیرسرخوش
بیلیارد امیر
شرق کرج
بیلیارد
۱۲
نجمه بنایی ویشگاهی
سنجاقک
شرق کرج
۱۳
سیمین صدیق ابراهیمی نیا
پرنده آزاد
شرق کرج
یوگا
۱۴
اعظم عبدالهی مهر
کوروش
شرق کرج
تکواندو-بدنسازی
۱۵
سیف الدین عذبی
استخر آیدین
شرق کرج
شنا
۱۶
رحیم اسفندیاری
مقاومت البرز
شرق کرج
فوتسال
۱۷
حمید حمزه لو
گل ریحان
شرق کرج
فوتبال
۱۸
حیدرعلی کاظمی
امید کرج
شرق کرج
ژیمناستیک
۱۹
سودابه تکاپوی
تناسب
شرق کرج
(بانوان)
۲۰
علی اکبر گلبن براری
پیشتاز ال پارسا
شرق کرج
رزمی
۲۱
محمد سعید صالح نیا
دهکده آفتاب
غرب کرج
شنا
۲۲
محمد شریف بیگدلی
بیگدلی
غرب کرج
بدنسازی( بانوان)
۲۳
اسفندیار هوشمند
سوارکاری هوشمند
غرب کرج
سوارکاری
۲۴
اعظم گلسرخی
گلسرخی
غرب کرج
رزمی(بانوان)
۲۵
حمید رضا کریم طهرانی
نشاط نو
غرب کرج
ویژه بانوان
۲۶
آرش نویدی
طوبی
غرب کرج
بدنسازی
۲۷
بهمن مهری
ترمه آرامش
غرب کرج
شنا-بدنسازی
۲۸
مرتضی برقی زنجانی
کانون کرج
غرب کرج
فوتبال
۲۹
حسین زارع
یاس سفید
غرب کرج
(بانوان)
۳۰
فرض اله عسگری
آزادی مهرشهر
غرب کرج
رزمی-کاراته
۳۱
ابوالقاسم سلیمانی
جوانان کمالشهر
غرب کرج
بدنسازی(بانوان)
۳۲
مجتبی خلج
گلستان کمالشهر
غرب کرج
مجموعه رشته های ورزشی
۳۳
افشین رشیدی احمدی
سوارکاری سورنا
ساوجبلاغ
سوارکاری
ردیف
موسس
نام باشگاه
شهرستان
رشته های ورزشی
۳۴
جلال غیاثی
استخر گلستان
شهر جدید هشتگرد
شنا
۳۵
رضا شبانی
هوانوردی ایران
ساوجبلاغ
ورزشهای هوایی
۳۶
اسمعیل بهداد
دهکده چهارباغ
ساوجبلاغ
مجموعه ورزشی-فوتبال
۳۷
علی امانی
امانی
ساوجبلاغ
بدنسازی
۳۸
زهرا معینی
ایراندخت
ساوجبلاغ
(بانوان)
۳۹
فرزاد ارمند پیشه
استخر شهرداری
ساوجبلاغ
شنا
۴۰
احمد مهرپویا
زند البرز
نظرآباد
(آقایان و بانوان)
۴۱
حسین غلامرضایی
آریا
نظرآباد
(آقایان و بانوان)
۴۲
بهرام ساسانی نژاد
استخر کوثر
نظرآباد
شنا
۴۳
اسماعیل صمدیار
کوروش نظرآباد
نظرآباد
(آقایان و بانوان)
۴۴
علی رادپور
ستاره سرخ و سفیر کرج
نظرآباد
فوتبال
۴۵
مراهله طاهری فر
راه سلامت نظرآباد
نظرآباد
یوگا
۴۶
حسین جعفری
استخر لوتوس
فردیس
شنا
۴۷
حبیب اله معمر
سینرژی
فردیس
بدنسازی-شنا(آقایان و بانوان)
۴۸
منصوره حسنی
آرشیدا
فردیس
همگانی(بانوان)
۴۹
علی آقا کرمانی
شفق
فردیس
کشتی-مجموعه ورزشی
۵۰
مرتضی صالحان
آراسب
فردیس
همگانی(بانوان)
۵۱
اسماعیل روستائی
امیرعلی
فردیس
رزمی
۵۲
حسن عزتیان
فدائیان
فردیس
بدنسازی-همگانی(آقایان بانوان)
۵۳
مجید پرناک
شادان
فردیس
تنیس خاکی
۵۴
ایلخان نوری
دریای نور
فردیس
کشتی-والیبال(بانوان)
۵۵
محمد رضا قلیان
جوانان البرز طالقان
طالقان
بدنسازی
۵۶
ابوالفضل قربانی
امام علی (ع)ایپک
اشتهارد
همگانی
۵۷
محمد پارسا
استخر نشاط
فردیس
شنا