2141454

مسئول کمیته بازی های فکری هیئت ورزش های همگانی استان البرز از برگزاری مسابقات کشوری روبیک وجشنواره خانوادگی بازی های فکری به میزبانی کرج خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان البرز صادق عزیزخانی  اظهار کرد: مسابقات کشوری روبیک و جشنواره حانوادگی بازی های فکری به میزبانی کرج در نیمه دوم اسفندماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مسابقات که به مدت ۲ روز وطی روزهای ۱۶ و۱۷ اسفندماه به میزبانی فرهنگسرای غدیر مهرشهر کرج برگزار می شود برترین های کشور حضور خواهند داشت.

عزیزخانی تصریح کرد: این برای نخستین بار است که مسابقات به شکل منسجم ومتمرکز در کشور برگزار می شود و البرز این ظرفیت را داشته تا در دوره اول آن میزبان باشد.

مسئول کمیته بازی های فکری هیئت ورزش های همگانی استان البرز با بیان اینکه رکورددار بازی روبیک ونفر سوم آسیا از البرز است گفت: محمد سروش حسینی چهره برتر بازی روبیک محسوب می شود.

وی البرز را یکی از استان های فعال در بازی های فکری وروبیک عنوان کردو گفت: در حال حاضر بیش از ۱۲ مرکز در بازی های فکری در سطح استان فعال است و نوجوانان وجوانان بسیاری را به خود جذب کرده اند.

انتهای پیام/