photo_2018-12-29_10-15-54

مدیرکل ورزش وجوانان استان البرز گفت: هیئت ورزش های همگانی رشته هایی را در مجموعه خود دارد که بسیار حجذاب هستند و می تواند وردم را به سمت خود بشکد وآنها را اقناع کند.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان البرز امیر غفرانی عصر دوشنبه در جمع فعالان هیئت ورزش های همگانی استان البرز افزود: کمیته های بسیاری در هیئت همگانی فعال هستند و این کمیته ها می توانند با یک برنامه ریزی مناسب عامل ترغیب مردم به ورزش باشند.

وی افزود: برگزاری جشنواره های جذاب و مسابقات ورزشی متنوع می تواند روحیه نشاط وشادابی مردم را دوچندان کند و فضای شهرها و بوستان ها را به سمت پویایی و تحرک سوق دهد.

وی برنامه محوری را یکی از اصول فعالیت کمیته ها عنوان کرد و گفت: در عین اینکه باید سیاست های کلی رعایت شود اما در عین حال کمیته ها نباید منتظر ابلاغ و درخواست هیئت بمانند و خود باید با تحرک لازم در این زمینه پیش قدم باشند.

مدیرکل ورزش وجوانان البرز در پایان میزبانی از مسابقات فریزبی قهرمانی کشور را شاخص ترین اقدام این هیئت در ماه های اخیر دانست و گفت: در این خصوص هیئت ورزش های همگانی توانست کاری ارزشمند و ماندگار را رقم بزند.