photo_2019-01-16_20-26-52

سرپرست هیئت ورزش های همگانی استان البرز گفت: اجرای هر برنامه اعم برگزاری کلاس، همایش و جشنواره و رقابت ورزشی نیازمند ارزیابی و مصوبه هیئت رییسه هیئت همگانی است و باید با لحاظ همه جوانب و کار کارشناسی انجام شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان البرز ،قدرت الله شمیرانی در نشست مشترک هیئت رییسه و سرپرست هیئت ورزش های همگانی با کمیته ها که عصر دوشنبه برگزار شد افزود: طرح تحول مبنای فعالیت ما در هیئت ورزش های همگانی است و هر گونه تصمیم گیری و تصمیم سازی باید در چارچوب ین سند تحول انجام شود.

وی ادامه داد: در سه ماه گذشته هیئت استان تلاش کرده حمایتی موثر از هیئت های شهرستان ها و کمیته ها داشته باشد و برنامه های آنها را مورد حمایت مالی قرار دهد و خوشبختانه سطح پشتیبانی ها به نسبت گذشته ارتقا داشته است.

شمیرانی تصریح کرد: در همایش اخیر برگزار شده در ساوجبلاغ هیئت استان کمکی ۵۰ میلیونی را برای اجرای هر چه بهتر برنامه داشت و در دیگر شهرستان ها وبر اساس تصمیماتی که در شورای عالی ورزش داشته ایم هر شهرستان برای برگزاری همایش پیاده روی صبح ونشاط  می تواند از این حمایت برخوردار شود .البته برای اجرایی شدن این کمک اورده ۱۰۰ میلیونی فرمانداری ها نیز باید لحاظ شود.

وی با اشاره به میزبانی شایسته مسابقات فریزبی چمنی کشور در البرز گفت: سطح کیفی برگزاری و میزبانی ازتیم به نحوی بود که مسئولان فدراسیون آن را در سطح مسابقات بین المللی ارزیابی کردند.

سرپرست هیئت ورزش های همگانی در پایان گفت: به دنبال کار نمایشی نیستیم و تلاش ما این است که هر اقدامی در هیئت و کمیته پس از طی فرایند کارشناسی وبررسی همه جوانب انجام شود.