گردهمایی بزرگ مردم شهرستان ساوجبلاغ وعلاقمندی آنها به ورزش صبح امروز وبا عنوان صبح ونشاط به وسعت ایران واز طریق امواج تلویزیونی تبلور پیدا کرد تا بار دیگر ورزش دوستی مردمی از دیار البرز نمایش داده شود.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان البرز ،همایش پیاده روی خانوادگی شهرستان ساوجبلاغ از صبح امروز جمعه با حضور پرشور مردم و مسئولان در شهر هشتگرد برگزار شد.

اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب این رویداد ورزشی از روزهای گذشته در کنار تعلق خاطر مردم این دیار به ورزش سبب شد مسیرهای منتهی به همایش پیاده روی ومحل برگزاری مراسم مملو از حضور خانواده ها باشد و حد نصاب جدیدی برای یک فعالیت ورزشی همگانی در شهرستان ساوجبلاغ رقم خورد.

این مراسم اما یک مهمان ویژه هم داشت وسالار عقیلی خواننده ملی کشورمان با اجرای چندین قطعه از آهنگ های به یاد ماندنی خود این روز را در اذهان ساوجبلاغی ها ماندگارتر کرد.

در پایان  وپس اجرای برنامه های متنوع ورزشی از سوی کمیته های مختلف هیئت ورزش های همگانی جوایز وعده داده شده از جمله خودروی پراید به قید قرعه میان حاضرین توزیع شد.

photo_2019-01-06_17-11-26

شمیرانی معاون اداره کل ورزش و جوانان  وسرپرست هیات ورزشهای همگانی استان البرز در این مراسم ضمن خیرمقدم خدمت به شهروندان ساوجبلاغ ( هشتگرد)  که گرمای وجودشان دریک روز زمستانی سرمای هوا را بی اثرکرده بود گفت:جا دارد از کلیه مسئولین کشوری و استانی بابت حمایت ،هماهنگی و اجرای این همایش بزرگ تقدیر و تشکر نماییم.

قدرت الله شمیرانی افزود: همایش پیاده روی خانوادگی شهرستان ساوجبلاغ برگ زرینی درکارنامه هیأت همگانی استان و شهرستان واداره کل ورزش وجوانان بود و نمونه کامل یک کارگروهی وتیمی وتجربه ای موفق با مدیریت یکپارچه بود.

وی تصریح کرد: تلاش همه عوامل تصمیم گیرنده واجرایی وبالاترازهمه حضورواستقبال گسترده مردم عزیز در این مراسم قابل تقدیراست.

گفتنی است این دومین همایش پیاده روی خانوادگی در استان البرز از ابتدای سال بود که در قالب برنامه صبح ونشاط از شبکه سوم سیما پخش شد.

photo_2019-01-06_17-09-52

photo_2019-01-06_12-20-50

photo_2019-01-06_11-35-42